Podporujeme

Úvod » Podporujeme

Během našeho působení cítíme jistou povinnost vůči společnosti účastnit se jejího rozvoje nekomerční sféry. Jde zejména volnočasové aktivity, ale vlastně všeho, co považujeme za správnou věc. Obvykle jde o sponzoring ve formě služeb zdarma s primárním účelem podpořit společnosti-prospěšnou činnost.

Mezi naše menší (ale velké uspokojení přinášející) projekty patří například:

MiniSail

Tato stránka slouží jako moderní prostředník komunikace modelářů, kteří se zabývají historií, stavbou a jízdou s modely poháněnými čistou energií – větrem. Tyto modely vycházejí z historických předloh, jsou postaveny na základě přesných informací a plánů lodí skutečných a svým vzhledem se snaží svým předlohám co nejvíce přiblížit. A zprostředkování informací o takových modelech i o jejich předlohách je hlavním důvodem vzniku těchto stránek. K tomu slouží jak články – příspěvky čtenářů a návštěvníků stránek, tak prostor diskusního fóra a rešerše dostupných knih, plánů a internetových odkazů. Pro to je třeba mít zázemí, které s radostí a zdarma kompletně poskytujeme - o celý zbytek se dobře stará komunita a Jirka Kreisel jako starostlivý správce webu.

Tomovy modely

Tento web není pouze prezentací volnočasové činnosti jednoho člověka. Jde o informační opěrný bod modelářství na Liberecku. Tomáš Herder věnuje celý svůj čas nejen rozvoji technického myšlení mladých lidí v jeho okolí, ale je klíčovou osobou mnoha modelářských akcí v regionu. Protože si jeho práce zaslouží uznání a pokračování, rádi poskytujeme řešení webu i webhostingu.

LICARD Liberec

Klub papírových modelářů z Liberce potřeboval web pro základní publikování své činnosti a my jsme ho vyrobili a poskytli jeho webhosting zdarma.

Sportovně střelecký klub Liberec

Klub se zabývá výchovou mladých střelců a trénink mládeže i dospělých v olympijských disciplínách: vzduchová pistole, vzduchová puška leže i stoje, sportovní a libovolná  malorážka. Dále pořádáním závodů ve výše uvedených disciplínách, výchovou rozhodčích a trenérů sportovní střelby a pořádání náborových akcí pro mládež.

Klub biatlonu Liberec

Klub se věnuje zájemcům o biatlon, pronajímá své volnočasově laděné prostory pro oslavy nebo večírky. Prostory lze využít pro sportovní soustředění. Například pro outdoorové aktivity, orientační běh a vůbec všechny přírodní sporty jsou mimořádné podmínky.

Viva Liberec

V přípravě je web volnočasového klubu twirlingu a podobných disciplin. Mají velký potenciál být nejlepší a naši plnou podporu ve formě webu a webhostingu si zaslouží.