Podporujeme

Úvod Podporujeme

Během našeho působení cítíme jistou povinnost vůči společnosti účastnit se jejího rozvoje nekomerční sféry. Jde zejména volnočasové aktivity, ale vlastně všeho, co považujeme za správnou věc. Obvykle jde o sponzoring ve formě služeb zdarma s primárním účelem podpořit společnosti-prospěšnou činnost.

Mezi naše menší (ale velké uspokojení přinášející) projekty patří například:

MiniSail

Tato stránka slouží jako moderní prostředník komunikace modelářů, kteří se zabývají historií, stavbou a jízdou s modely poháněnými čistou energií – větrem. Tyto modely vycházejí z historických předloh, jsou postaveny na základě přesných informací a plánů lodí skutečných a svým vzhledem se snaží svým předlohám co nejvíce přiblížit. A zprostředkování informací o takových modelech i o jejich předlohách je hlavním důvodem vzniku těchto stránek. K tomu slouží jak články – příspěvky čtenářů a návštěvníků stránek, tak prostor diskusního fóra a rešerše dostupných knih, plánů a internetových odkazů. Pro to je třeba mít zázemí, které s radostí a zdarma kompletně poskytujeme - o celý zbytek se dobře stará komunita a Jirka Kreisel jako starostlivý správce webu.

Tomovy modely

Tento web není pouze prezentací volnočasové činnosti jednoho člověka. Jde o informační opěrný bod modelářství na Liberecku. Tomáš Herder věnuje celý svůj čas nejen rozvoji technického myšlení mladých lidí v jeho okolí, ale je klíčovou osobou mnoha modelářských akcí v regionu. Protože si jeho práce zaslouží uznání a pokračování, rádi poskytujeme řešení webu i webhostingu.

LICARD Liberec

Klub papírových modelářů z Liberce potřeboval web pro základní publikování své činnosti a my jsme ho vyrobili a poskytli jeho webhosting zdarma.

Sportovně střelecký klub Liberec

Klub se zabývá výchovou mladých střelců a trénink mládeže i dospělých v olympijských disciplínách: vzduchová pistole, vzduchová puška leže i stoje, sportovní a libovolná  malorážka. Dále pořádáním závodů ve výše uvedených disciplínách, výchovou rozhodčích a trenérů sportovní střelby a pořádání náborových akcí pro mládež.

Klub biatlonu Liberec

Klub se věnuje zájemcům o biatlon, pronajímá své volnočasově laděné prostory pro oslavy nebo večírky. Prostory lze využít pro sportovní soustředění. Například pro outdoorové aktivity, orientační běh a vůbec všechny přírodní sporty jsou mimořádné podmínky.

Viva Liberec

Volnočasový sportovní klub twirlingu a podobných gymnastických disciplin. Mají velký potenciál být nejlepší a naši plnou podporu ve formě webu a webhostingu si zaslouží.

Šance zvířatům

Nově jsme u sebe zdarma ustájili útulek šance zvířatům.