Kdo jsme

Úvod Kdo jsme

Jsme CLIQUO. Naše posádka je sice malá, dokáže však velké věci:

rádi překonáváme překážky, nemožné pro nás není skoro nic

nezastaví nás ani hranice, projekty máme v Německu, Polsku, USA, Austrálii, Švýcarsku i na Slovensku

systém máme složený ze 487 662 řádků kódu (když jsme to naposledy počítali)

Humanitní jednotka: Honza

Když je potřeba uchopit marketing nebo zaujmout vizuálně atraktivní přístup, projekt startuje Honza. Nejdřív se hodně ptá a odpovídá na otázky. Následně dává dohromady grafický návrh. Těch za svoji kariéru vytvořil už nespočet. Přitom to celé začalo jako nevinný koníček. Stejně jako kytara nebo hokej, na které nedá dopustit.

Technický mozek: Lukáš

Lukáš je jako doma je vývoji a programování. Stará se o technickou stránku projektu, jako je kódování nebo tvorba aplikací. Naplno se věnuje vývoji vlastního systému, jehož cílem je automatizace práce a efektivita v podání intuitivního ovládání. Věří totiž, že chytré technologie jsou tady od toho, aby lidem zjednodušovaly život. A často stačí jedno kliknutí.

Našlapaný motor: CLIQUO Engine

Úspěch projektu bychom nenastartovali bez CLIQUO Engine, našlapaného motoru z naší dílny. Zvládá rychlost z nuly na sto za necelou sekundu, velmi jednoduše se ovládá a je skvěle zabezpečený. Navíc vás jízda nestojí žádné paušální náklady.

Záložní posádka: copywriteři, specialisté

Když to projekt vyžaduje, nalodíme i další specialisty, jako jsou copywriteři, vývojáři, kreativní grafici nebo SEO specialisté.

 

Jeden člen posádky však stále ještě schází. Bez vás bychom vyrazit nemohli!

 

Nastoupíte si?