O nás

Úvod » O nás

Náš tým

luky

Ing. Lukáš Stanislav, Ph.D.

Zakládající člen
Vývoj systému
Tvorba aplikací
html/css

bohy

Ing. Jan Boháček

Grafika
html/css
Obchod

Kolegové

verca   anina   magda   radim   milos   jiriik   mirek

 

CLIQUO je tým mladých, odhodlaných a nadšených lidí. Je veden 2 odborníky, kteří mají dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, eshopů a webových aplikací na míru. Pokud to situace vyžaduje,  do řad svých kolegů si vybíráme pouze kvalifikované a ověřené externisty, kteří chtějí být součástí  CLIQUO týmu. Vývojáři, SEO specialisté, kreativní grafici, copywriteři, technologové. Pracujeme v Liberci, ale mnoho projektů zpracováváme pro zahraniční i obecně českou klientelu.

Zaměřujeme své usilí do vývoje jednoho z nejlepších redakčních systémů. Jsme flexibilní. Pokud zákazník přijde s přáním, které je nad rámec našeho redakčního systému ve výchozím stavu, jsme ochotni mu vyjít vstříc s požadovaným rozšířením. Rádi překonáváme překážky a téměř nic pro nás není nemožné.

Služby

Naším cílem jsou spokojení zákazníci, kteří od CLIQUO dostanou plně funkční a snadno ovladatelné produkty.

Naše služby jsou zaměřené jak na velké korporace, tak na menší živnostníky, obce, školy, či na kohokoli, koho budou naše projekty zajímat. Pro své klienty máme připravené balíčky hotových řešení, které nabízejí nejen realizaci webových stránek, ale i eshopy, katalogy a mnoho dalších.